1. Uluslararası Enerji Sistemleri Mühendisliği Sempozyumu başlıyor

Üniversitemizin düzenlediği 1. Uluslararası Enerji Sistemleri Mühendisliği Sempozyumu (ICESE’17) 2 Kasım Perşembe günü saat 10:00’da başlıyor. 

Açış ve protokol konuşmalarının Mühendislik Fakültesi Hamit Çepni Konferans Salonunda yapılacak olan sempozyumun bildiri sunumları ve diğer oturumları Demir Çelik Enstitüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Tüm dünyadan araştırmacıların ve sanayicilerin katkılarıyla tüm enerji ile ilgili konularda disiplinlerarası bir platform oluşturmayı amaçlayan Birinci Uluslararası Enerji Sistemleri Mühendisliği Sempozyumu enerji araştırması ve uygulamalarında elde edilen gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak için dünyanın dört bir yanından araştırmacılar, akademisyenler, mühendisler ve endüstriyel profesyonelleri bir araya getirecek.

Sempozyumda mekanik, termal, nükleer, kimyasal, elektromanyetik, manyetik ve elektrik enerjisi, rüzgar enerjisi, hidroelektrik, güneş enerjisi, biyokütle, biyoyakıt, jeotermal gibi yenilenebilir (yeşil) enerji sistemleri ve kaynakları (RESS) gibi konuları kapsayan bildiriler sunulacak.

Sempozyum hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için: http://icese17.com/

Benzer Haberler