Uluslararası İleri Malzeme ve İmalat Teknolojileri Konferansı başlıyor

Karabük Üniversitesi ve Universiti Quala Lumpur ile ortaklaşa düzenlenen 1. Uluslararası İleri Malzeme ve İmalat Teknolojileri Konferansı 25 Ekim, Çarşamba günü başlıyor.  Malzeme ve imalat teknolojileri konusunda en son gelişmeleri ve araştırmaları paylaşmak üzere farklı ülkelerden bilim insanları, araştırmacılar ve uzmanların bir araya geleceği konferans Üniversitemiz Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Tüm katılımcılara yeni fikir alışverişinde bulunma ve gelecekteki iş birlikleri için küresel ortak bulma fırsatı sağlayacak konferans 27 Ekim, Cuma günü sona eriyor. Konferans boyunca 6 farklı oturumda bildirimler sunulacak, ayrıca konferansın ilk günü poster sunumları da gerçekleştirilecek.

Konferans programına göre; 25 Ekim Çarşamba günü saat 10.30’da Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek açılışta Kardemir Genel Mürüdü (CEO) Ercüment Ünal, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Fahrettin Öztürk ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Ali Kalkanlı ile Prof. Dr. Zafer Evis konuşma yapacak.

1. Uluslararası İleri Malzeme ve İmalat Teknolojileri Konferansı’nın programına ulaşmak için tıklayın

 

Benzer Haberler