Çad Heyetinin KBÜ Ziyareti

Çad Ankara Büyükelçiliğinde Çad Ankara Birinci Müşaviri M. Ali İbrahim Mourra ve Kültür ve Eğitim Müşaviri M. Timan Ahmad Djerou heyetini Karabük Üniversitesine (KBÜ) ziyaret gerçekleştirdi. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat heyeti makamında ağırladı.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Çad Ankara Büyükelçiliğinde Çad Ankara Birinci Müşaviri M. Ali İbrahim Mourra ve Kültür ve Eğitim Müşaviri M. Timan Ahmad Djerou heyeti makamında ağırladı. Makama ziyaretine Çadlı öğrenciler eşlik etti.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat, konuklara KBÜ fiziki alt yapısı, akademik birimleri, araştırma ve geliştirme faaliyetleri, öğrenci sayıları ve özellikle uluslararasılaşma konusunda atılan adımlarla ilgili bilgiler verenin yanı sıra Çadlı öğrencilerin KBÜ’ de eğitim görmesinden çok memnun olduğunu dile getirdi.

Prof. Dr. Refik Polat’a KBÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İzzet Açar, Prof. Dr. Mustafa Yaşar ve Prof. Dr. Mücahit Coşkun ile Uluslararası İlişkiler Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Çepni Önalan, eşlik etti.

 

 

Benzer Haberler