Çadlı Öğrencilerin Fenerbahçe Sevgisi Müzik Klibine Dönüştü

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) eğitim gören Çad uyruklu uluslararası öğrenciler Fenerbahçe sevgisini şarkı sözleriyle dile getirerek klibe dönüştürdüler. 

KBÜ’de Çad Uyruklu Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü (İngilizce) öğrencisi Kodidouma Ndeiro Sosthene, Fenerbahçe futbol takımına ve müziğe ilgi duyan Çadlı arkadaşlarıyla “Fenerbahçe” adlı bir video klip yaptı.

Karabükspor Dr. Necmettin Şeyhoğlu stadında çekimleri yapılan müzik klibi sosyal medya da büyük ilgi gördü. Müzik klibinin yönetmenliğini Gökhan Açıkgöz yaparken kurgusu tamamlanan klip “Sosta Doksan” etiketiyle tüm Türkiye’de yayımlandı. Binlerce kez tıklanan müzik klibi “Tutuyor Fenerbahçe” nakaratıyla sosyal medyanın da gündemine girdi.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat video müzik klibini çok beğendiğini belirterek “Uluslararası öğrencilerimiz Türkiye’de akademik eğitimin yanı sıra günlük yaşamlarında da spor, sanat gibi alanları ilgiyle takip ediyorlar. Bugün burada eğitim alan öğrencilerimiz yarın kendi ülkelerinde Türkiye’nin birer gönüllü kültür elçisi olacak. Türkiye’nin sahip olduğu bütün kültürü, değerleri, renkleri, kendi ülkelerine taşıyacaklar. Bugün futbol konusunda hoş bir müzik klibiyle somut bir örneğini gördük. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.” dedi.

Benzer Haberler