İlahiyat Fakültesinde mezuniyet sevinci

Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından Karabük 100. Yıl Kültür Merkezinde düzenlenen mezuniyet etkinliğinde İlahiyat Fakültesi son sınıf öğrencilerine icazetleri verildi.

Külliye Karabük

Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından Karabük 100. Yıl Kültür Merkezi’nde “2018 – 2019 Akademik Yılı Karabük Üniversitesi 4. Dönem Mezuniyet Töreni” adlı program düzenlendi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, İlahiyat Fakültesi son sınıf öğrencilerine icazetleri verildi.

Programa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fahrettin Atar,dekan yardımcıları, öğretim elemanları ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Programın açış konuşmasını yapan İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fahrettin Atar, İlahiyat Fakültesinin bu yıl 4. dönem mezunlarını verdiğini belirterek mezun olan öğrencileri tebrik etti. Atar, “Fakültede size ilim hazinesinin anahtarı verildi. Bu anahtarı kullanmak suretiyle ilim hazinesinin kapısını açıp içerisine gireceksiniz. İlim tahsili ölünceye kadar devam edecektir. Başarınızın ömür boyu sürmesini temenni ediyoruz.” diye konuştu.

İlahiyat Fakültesini birincilikle bitiren Safa Hasdemir de programda bir selamlama konuşması yaparak üzerlerinde emeği olan tüm hocalara ve öğrenci ailelerine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından video gösterisi sunuldu ve Tasavvufi Musiki Korosu tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi. Program dereceye giren öğrencilere plaket takdimi ve İlahiyat Fakültesi son sınıf öğrencilerine icazet belgeleri verilmesiyle son buldu.

Benzer Haberler