‘Kamu İhale Mevzuatı’ eğitimi sona erdi

Karabük Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kamu İhale Mevzuatı” konulu eğitim programı sona erdi.

Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen ve 3 gün süren eğitimde üniversite personeline ihale ve hazırlık aşamalarında dikkat edilmesi gereken hususlar, alınması gereken tedbirler ve izlenmesi gereken yollar hakkında detaylı bilgi verildi.Kamu İhale Mevzuatı Danışmanı Mustafa Mutlu tarafından işlenen konular ilgili personelin bilgi dağarcığına büyük katkı sağladı.

Yaklaşık 70 personelin katıldığı eğitim programına Genel Sekreter Prof. Dr. Mücahit Coşkun, Personel Daire Başkanı Lütfü Köm, Yapı İşleri Daire Başkanı Ali Balkis, akademik ve idari personel katıldı.

Eğitimin kapanış konuşmasını yapan Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mücahit Coşkun, Karabük Üniversitesinde düzenlenen hizmet içi eğitim faaliyetlerinin devam edeceğini belirterek eğitime gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Coşkun; “İstediğimiz şey idari olarak tüm personelin bulundukları yerlerde mevzuata uygun olarak iş ve işlemleri yürütmeleridir. Bu nedenle bu tür eğitimler düzenliyoruz ve düzenlemeye de devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından ‘Kamu İhale Mevzuatı’ konulu eğitim alan katılımcılara sertifikaları verildi.

Benzer Haberler