Karabük Cumhuriyet Savcısı, öğrencilerin sorularını yanıtladı

Karabük Cumhuriyet Savcısı Gökhan Kurt, Karabük Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri ile bir araya gelerek “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” dersi kapsamında tecrübelerini paylaştı.

Karabük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencilerine Karabük Cumhuriyet Savcısı Gökhan Kurt “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” dersi kapsamında sunum gerçekleştirdi ve öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtladı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, Karabük Cumhuriyet Savcısı Gökhan Kurt, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Karakaya, Dr. Öğr. Üyesi Emin Hüseyinoğlu ve Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri katıldı. Cumhuriyet savcısı Kurt, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukukunda iddia makamı konusunda öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı.

Etkinliğin sonunda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Karakaya, Karabük Cumhuriyet Savcısına teşekkür belgesi takdim etti.

Benzer Haberler