KBÜ’lü öğrenciler mutfakta maharetlerini sergiledi

Karabük Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından tatlı ve yöresel ana yemek gruplarında düzenlenen “Öğrenci Mutfağı Yemek Yarışması” sona erdi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen yemek yarışmasında öğrenciler mutfağa girerek kamera karşısına geçti. Birbirinden güzel ana yemek ve tatlıların yapıldığı yarışmada öğrenciler hem hünerlerini sergiledi hem de yaptıkları yemeklerle kültürlerini tanıttı. Son olarak KBÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı instagram sayfasına gönderilip video olarak yüklenen yemekler takipçilerin beğenisine sunuldu. 

Tatlı grubunda Elanur Denizli, Feyza Aydın, Satiye Sevcan Demir, Abdulaziz Sunnatov, Emir Ahmet Gerim; Yöresel Ana Yemek grubunda Zehra Karataş, Yıldız Altay, Reyhan Çarpar, Abdalla elmaadawy, Merve Yıldız, Aminova Mehrangiz, Mahamat Ali Youssouf, Merve Akbulut, Sümeyye Mehlika Ertekin, Dima Rajab en çok beğeni alarak KBÜ logolu ürünlerden oluşan hediye setini kazanan öğrenciler oldu.  

 

Benzer Haberler