KBÜ’nün Erasmus misafirleri Litvanya’dan

Karabük Üniversitesi, Erasmus+ Değişim Programı kapsamında farklı ülkelerden akademisyen ve idari çalışanları ağırlamaya devam ediyor. KBÜ’nün yakın zamandaki konukları Litvanya’nın önde gelen üniversitelerinden Kaunas Uygulamalı Mühendislik Bilimleri Üniversitesinden oldu. 

Erasmus+ Değişim Programı ders verme ve eğitim alma hareketliği kapsamında Litvanya’da bulunan Kaunas Uygulamalı Mühendislik Bilimleri Üniversitesi (Kaunas University of Applied Engineering Sciences) Ulaştırma Mühendisliği Öğretim Görevlisi Andrius Darguzis ve Tekniker Povilas Bonkevicius, Karabük Üniversitesine ziyaret gerçekleştirdi.

Söz konusu ziyaret kapsamında KBÜ Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selami Sağıroğlu konukları; Öğr.Gör. Andrius Darguzis ve Tekniker Povilas Bonkevicius’a üniversite hakkında bilgiler aktararak kampüsü gezdirdi.

Karabük Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğünün ağırladığı konuklar 5 günlük ziyaret boyunca Karabük ve Safranbolu’yu gezme imkanı da buldu.

Benzer Haberler