KBÜ’ye dereceyle yerleşen öğrencilere başarı belgeleri verildi

Karabük Üniversitesinde eğitim gördükleri fakültelere birinci sıradan yerleşen öğrencilere YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç imzasını taşıyan başarı belgeleri törenle takdim edildi.

Karabük Üniversitesi Senato Toplantı Odası’nda düzenlenen takdim töreninde fakültelerini birincilikle kazanan öğrencilere başarı belgelerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş ile Genel Sekreter Lütfü Köm takdim etti.

Fakültelerine birinci olarak yerleşen öğrencilerin isimleri ve bölümleri şöyle: Fatih Samray (Edebiyat Fakültesi – İngiliz Dili ve Edebiyatı), Fatma Seda Yiğit (Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı), Şirin Akkuş (Fen Fakültesi – Matematik), Tuba Söylen (Mühendislik Fakültesi – Tıp Mühendisliği), Yasin Yıldırım (Teknoloji Fakültesi – Mekatronik Mühendisliği), Medine Uslu (Sağlık Bilimleri – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon), Binnaz Zeynep Yaşar (Tıp Fakültesi), Dilek Saraçoğlu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Sosyal Hizmet), Yusuf Çatalkaya (İşletme Fakültesi – Halkla İlişkiler ve Tanıtım), Serpil Yelmen (İlahiyat Fakültesi – İlahiyat), Onur Aslan (Safranbolu Turizm Fakültesi – Turizm işletmeciliği), Rümeysa Demirci (Mimarlık Fakültesi – Mimarlık)

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı her yıl üniversitelerin fakültelerini, fakülte birincisi olarak kazanan öğrencileri YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç imzasını taşıyan bir başarı belgesiyle kutluyor.

Benzer Haberler