Kızılay Genel Sekreteri’nden Rektör Polat’a ziyaret

Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Can’a Türk Kızılay Karabük Şube Başkanı Özcan Büyükkenç, bazı yönetim kurulu üyeleri ile Karabük Üniversitesi Kızılay Öğrenci Kulübü üyesi öğrenciler eşlik etti.

Genç Kızılay Karabük ve Türk Kızılay Karabük Şubesi iş birliğinde 4,5,6 Ekim tarihlerinde Safranbolu’da yapılacak ‘İdeathon proje fikir yarışması’na katılmak üzere Karabük’e gelen Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı ziyaret etti.

Ziyarette Kızılay’ın yaptığı faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulunan Can, Karabük Üniversitesinin özellikle kan kampanyalarında Kızılay’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Polat ise, Karabük Üniversitesi olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Kızılay’a her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Genel Sekreter, Demir Çelik Kampüsü’ndeki kan bağışı çadırını ziyaret etti

Rektörlük ziyaretinin ardından Karabük Üniversitesi Kızılay Öğrenci Kulübü ile Türk Kızılay Karabük Şubesi tarafından Demir Çelik Kampüsü’ndeki Türk Kızılay’ı çadırlarında yapılan kan bağışı kampanyası hakkında da bilgiler alan Genel Sekreter Can, öğrencilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Benzer Haberler