Kızılay’dan iş birliği ziyareti

Türk Kızılayı Safranbolu Şube Başkanlığı, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Güneş’i  ziyaret etti.

Prof. Dr. Ali Güneş’in Mimarlık Fakültesi’ndeki makamında gerçekleştirilen ziyarette Türk Kızılayı Safranbolu Şube Başkanı İhsan Topaloğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ve şube üyeleri yer aldı.

Ziyarette konuşan Türk Kızılayı Safranbolu Şube Başkanı İhsan Topaloğlu,  Türk Kızılayı ve Safranbolu Şube Başkanlığı bünyesinde bulunan Kızılay Butik hakkında bilgiler verdi. Karabük Üniversitesi ile sosyal yardımlaşma projelerinde iş birliği yapmak istediklerini belirten Topaloğlu, “Prof. Dr. Ali Güneş  ile karşılıklı istişarelerde bulunarak Karabük Üniversitesi kampüsü ve Safranbolu Mimarlık Fakültesi yerleşkesinde öğrenim gören öğrencilere madde bağımlılığı ile ilgili ve Kızılayımızı tanıtıcı, öğretici sunumlarda bulunabileceğimizi, tüm sosyal yardımlaşma projelerinde birlikte bir arada ortak çalışmalarda iş birliği yapmak istiyoruz.” dedi.

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Güneş ise ziyaretlerden dolayı Türk Kızılayı Safranbolu Şube Başkanlığı’na teşekkür ederek üniversite olarak Türk Kızılayı çalışmalarına destek verdiklerini söyledi.

Ziyarette gelecekte ortak yapılabilecek projeler üzerine de karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Külliye Karabük

Benzer Haberler