Malezya Heyeti KBÜ’ de

Karabük Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen ”Sürdürülebilir Kalkınma ve Şer’i Maksatlar Yoluyla Eğitimin İnsanileştirilmesi” konulu seminer vesilesiyle Karabük Üniversitesine gelen Malezya heyetini Karabük Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Refik Polat rektörlük makamında ağırladı.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen ve Karabük Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saim Kayadibi moderatörlüğünde gerçekleşen  ”Sürdürülebilir Kalkınma ve Şer’i Maksatlar Yoluyla Eğitimin İnsanileştirilmesi” konulu seminere Malezya Uluslararası İslam Üniversitesi (IIUM) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zülkifli Hasan ve beraberindeki heyet katıldı.

KBÜ İslami İlimler Fakültesi Konferans Salonunda ”Gelecekte yükseköğretimin durumu ve daha çok nasıl insani temel üzerine dayandırılarak geliştirilebileceği” konularından bahsedilen seminere çok sayıda kişi katılım sağladı.

IIUM Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zülkifli Hasan ”Prof. Dr. Refik Polat’a bizi davet ettikleri ve ağıladıkları için minnettarız. Ayrıca seminer yapabilme fırsatı sundukları için İslami İlimler Fakültesine de teşekkür ederiz.” dedi.

İnteraktif şekilde gerçekleştirilen seminer dinleyicilerin soru- cevapları ardından IIUM Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zülkifli Hasan’a teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

Karabük Üniversitesi kampüs gezisinde Prof. Dr. Saim Kayadibi heyete eşlik etti. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat heyeti rektörlük makamında ağırlarken KBÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Yaşar ve Prof. Dr. Mücahit Coşkun, Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Çepni Önalan ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Ayşegül Ay makamda hazır bulundu.

Akademik iş birliklerinin konuşulduğu toplantı hediye takdimi ve günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.

 

Benzer Haberler