Özel günde, miniklere özel ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat, Üniversitemiz Demir Çocuk Anaokulu’nda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinliğine katıldı. 

Anaokulunda okuyan miniklerin çeşitli oyunlar ve şarkılarla öğretmenler gününü kutladığı etkinlik renkli anlara sahne oldu. Velilerin ve anaokulu öğretmenlerinin de katıldığı etkinlikte minikler  hep bir ağızdan “Öğretmenim, canım benim” şarkısını söyledi. Birlikte söylenen şarkının ardından minikler Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a kendi elleriyle kağıttan yaptıkları gülleri hediye etti. Rektör Polat minik öğrencilerle tek tek ilgilenerek hediyeleri için her birine teşekkür etti.

Etkinlikte konuşan Rektör Prof. Dr .Refik Polat, ” Bugün öğretmenler günü. Tabi bugünün en mutlu insanlarından birisi de ben oldum. Geleceğimiz olan çocuklarımızla burada Üniversitemizin kreşinde birlikte olmak çok değerli benim için. Kendi yaptıkları çiçekleri bana hediye etmeleri çok duygu verici bir olaydı benim için. Ben bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Öğretmenler gününü kutluyorum. Öğretmenlerimiz hep var olsunlar.” diye konuştu.

Demir Çocuk Anaokulu’ndan mezun olan Rektörümüzün oğlu Muhammed Tarık Polat da bu özel günde öğretmenlerini ziyaret ederek çiçek takdim etti.

Etkinlik Demir Çocuk Anaokulu Müdürü Öğr. Gör. Mücahit Yuvacı’nın Rektör Polat’a teşekkür ederek plaket vermesiyle sona erdi.

Külliye Karabük

 

Benzer Haberler