Prof. Dr. Ali Güneş, rektör yardımcılığı görevini Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e devretti

Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş görevini Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e devretti. Akademik hayatına Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde devam edecek olan Prof. Güneş, 2014 yılından beri Karabük Üniversitesinde rektör yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ın katılımıyla rektörlük binasında gerçekleşen törenle Prof. Dr. Ali Güneş, rektör yardımcılığı görevini Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e devretti. Rektör Polat devir teslim töreninde Prof. Güneş’e bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. Rektör Polat ayrıca, rektör yardımcılığı görevini devralan Prof. Şahin’e yeni görevinde başarılar diledi.

Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Şahin kimdir?

Prof. Dr. Bünyamin Şahin 1968 Amasya doğumlu. İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde lisans eğitimini tamamlayan Prof. Şahin, doktorasını On Dokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde tamamladı. Doktora sonrası eğitim için bir süre ABD ve İngiltere’de bulunan Prof. Şahin, On Dokuz Mayıs Üniversitesinde 2014 – 2016 yılları arasında rektör yardımcılığı görevinde bulundu. Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Şahin, halen Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı olarak da görevini sürdürmekte.

Ayrıntılı özgeçmiş için tıklayın! 

Benzer Haberler