Rektörlük Kupası maçları başladı

Karabük Üniversitesi 2017-2018 Rektörlük Kupası futbol maçları Ay Yıldızlı Stadyum’da oynanan iki karşılaşma ile başladı.

Mühendislik Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri MYO arasında oynanan karşılaşma ile başlayan Rektörlük Kupası futbol maçları oldukça heyecanlı ve çekişmeli anlara sahne oldu. Maç sonunda ise gülen taraf 5-0’lık net bir skor ile Mühendislik Fakültesi oldu.

Turnuvada aynı gün oynanan diğer karşılaşma ise Adalet MYO ile Edebiyat Fakültesi arasında yapıldı. Karşılaşma Edebiyat Fakültesinin 2-0’lık galibiyeti ile sona erdi. Grup maçlarında bugün saat 15:00’te Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Turizm Fakültesi, saat 16:30’da ise Tıp Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültesi karşı karşıya gelecek.

Rektörlük Kupası Turnuvası’nda, 26 Mart’a kadar devam edecek grup maçları sonunda takımlar çeyrek final mücadelesi verecek. Yarı final maçları ise 30 Mart’ta oynanacak. Karabük Üniversitesinin en iyi takımının belirleneceği final karşılaşması ise 4 Mayıs’ta yine Ayyıldızlı Stadyum’da oynanacak.

Turnuvanın fikstürü ise şöyle:

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler