Safranbolu’da çekilen “Seven Ne Yapmaz” dizisi ilgi gördü

Safranbolu’da çekimlerine başlanan ‘Seven Ne Yapmaz’ dizisi 1’inci bölümü ile dün akşam Atv’de yayın hayatına başladı. 

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisinin çekimleri Temmuz ayında Safranbolu’da çekilmeye başlamıştı. Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini konu alan dizi dün akşam ilk sınavını verdi. Dizi ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşuldu. Özellikle oyuncuların performansı ve samimi diyalogları ile izleyiciden tam not aldı.

Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi

Dün akşam ekrana gelen Seven Ne Yapmaz dizisinin ilk bölümünde Türkiye’nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding’in veliahtı olan uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılması ve Ozan’ın memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı’yla karşılaşması anlatıldı.

Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı’nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı’ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı’ya bir anda aşık oluverir. Nazlı da ona…

Karşılaşmalarının kader olduğunu düşünen Ozan, Nazlı’ya ne kadar yakın davranmaya çalışsa da farklı dünyalara ait olduklarının farkına varan Nazlı ona karşı mesafeli olmaya çalışır. Nazlı’nın kendisinden kaçmasına aldırış etmeyen Ozan ona sürprizler hazırlamaya devam ederken ikilinin yan yana geldiği dakikalarda büyük bir yanlış anlaşılma yaşanır. Nazlı sevdiklerine karşı mahcup duruma düşen Ozan’dan intikamını almak ister. “Sen beni öldürdün ben de seni öldüreceğim” diyen Nazlı’nın silahıyla birlikte Ozan’ın karşısına dikileceği dakikalarda yaşanacaklar ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

 

 

Benzer Haberler