Takımını kur, iş fikrini hayata geçir!

Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün temsilciğini üstlendiği ve Bilimtey Bilim Kulübü tarafından desteklenen “University4Society” girişimcilik maratonu, 8-9-10 Mart tarihlerinde başlıyor. Maratonda; iş planı, takım içi iletişim, yatırımcıya sunum ve tasarımsal düşünce gibi eğitimler ile katılımcı takımlar 48 saat içinde toplumsal sorunlara teknoloji tabanlı çözümler bularak inovatif girişimler üretecekler.

Katılımın ücretsiz olduğu bu etkinlikte başvurular web sitesi üzerinden bireysel ve ekip halinde yapılabilecek. Bireysel başvurular; tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştirici olarak üç farklı kategoride değerlendirilecek. Maratonun sonunda ise takımlar 48 saat boyunca üzerinde aralıksız olarak çalıştıkları fikirlerini, sektörün önde gelen isimlerinden ve yatırımcılardan oluşan jüriye sunacaklar. Birinci, ikinci ve üçüncü gelen ekipler hızlandırma sürecine girecek, bu süreçte mentorlerden çeşitli danışmanlıklar alıp projelerini büyütecekler. Hızlandırma sürecinden sağ çıkabilen ekipler büyük finale katılacaklar.

Kendisine ve çevresine değer katmak isteyen öğrencileri hayallerine kavuşturmayı amaçlayan girişimcilik maratonuna başvuru ve detaylı bilgi için alttaki linki tıklayın.

https://www.eventbrite.com/e/university4society-karabuk-university-tickets-55105968435

Benzer Haberler